02 srpna 2025

Papiry a svitky

Kytičky jsem kdysi dávno dostala od svých blízkých a takto si je stále připomínám. 

 
Hezký den

2 komentáře:

  1. Nádherná tvorba jako vždy. Maruško měj se moc pěkně.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji, Jaruško. Právě jsme se vrátili z dovolené v Čechách a nyní nás zase čeká spoustu restů na zahradě
      a přebírání hromady fotek. Taky budu po naší tradiční poznávací dovolené potřebovat odpočinek. 😃I ty se měj hezky.

      Vymazat

Děkuji, že jste se zde zastavili a nechali pár slov v komentářích. Vaší odezvy si velmi vážím.