25 listopadu 2021

Letopočet 2022 s obrázkem

 Do Vánoc ještě času dost, do Nového roku ještě více, avšak do Adventu chci mít vše na blogu, abych se mohla věnovat i jiným zálibám. Snad si u mne něco vyberete, co by se   hodilo pro vaše obrázky a přání, či filmy a prezentace. 


8 komentářů:

 1. Majko, vřelé díky, i na Pixa ti to přibývá nebývalým tempem. Dávej na sebe pozor!!! Mne zrušili lymfodrenáže na neurčito - z kožního odd. je od 23.11. covid odd. Hlavně aby už to bralo konec. - Míla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Mílo, počítač asi nestačí mému tempu a před chvílí mi řekl dost. Už chvíli mě zlobí, ale zatím to šlo. Prostě se sM od sebe vypnul. A nechtěl naběhnout a když nabehl, opět havaroval. Asi to bude chtít novou bednu, ale jestli do toho dám všechny své programy. A jestli odešel HDD, tak jsem mohla přijít o letošní fotky. Ach jo. Takže i Pixa nyní bude stát. Ještě, že jsem dala všechno do konce roku na blog.

   Vymazat
  2. Jupí, chvíli jedu. Ale jsem stále ve střehu. Trochu jsem to vyluxoval a uvidíme, jak to dlouho vydrží. Zatím raději nic moc nedělám a zálohuji. :)

   Vymazat
 2. Marzš díky za letopočet.hezkýýýýýýýýýý.
  Chci Míle říct,že konec covidu je asi v nedohlednu.
  Podle počtu nakažených.Dnes hlavní hygienička řekla,
  že jsou nakažení neočkovaní,očkovaní i ti kteří prodělali
  covid a jsou očkovaní. A že si vůbec nevědí rady co s tím dělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Zdeňko. Co se děje s covidem je doslova horor. Ale je fakt, že je hodně neukázněných lidí a schválně se snaží nakazit a pak to šíří dál. Toho se hend tak nezbavíme.

   Vymazat
 3. Ahoj Maruško samou krásu tady máš,ty jsi kouzelnice

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné letopočty, jen to nějak rychle utíká... a takhle mne zlobil můj počítač, sám se vypínal a nechtěl naskočit, až na diagnostice mi vyměnili starou baterii za tuším 40 korun a klepu na zuby - šlape, šlape...

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste se zde zastavili